Wolna Strefa

WIOSNA, WIOSNA

Opublikowano: 27.04.2020

Nareszcie przyszła wiosna. Można już tu i ówdzie zobaczyć pierwsze Latolistki cytrynki – żółte motyle, których samce jako pierwsze budzą się po zimie spędzonej wśród zwiędłych liści. Tej wiosny jednak większość z nas może na nie popatrzeć tylko przez okno. Postanowiliśmy więc zaprosić odrobinę tej rozfruwanej wesołości do naszych domów. I to nie tylko tej słoneczno-żółtej.

Do tworzenia z panią Małgosią motyli i tulipanów origami zapraszamy na naszą stroną na FB. Znajdziecie tam również filmik instruktażowy: https://www.facebook.com/wolnastrefa.zagnansk.9.

 

 

Chociaż na świecie robi się coraz piękniej, zieleniej i cieplej, to bywa i tak, że z różnych powodów trudno jest się tej radości rozgościć w naszych sercach. Najważniejsze jest jednak to, żeby ze swoimi smutkami i kłopotami nie zamykać się w czterech ścianach. Nasza domowa izolacja nie musi wcale oznaczać zmagania się z problemami w samotności. Specjalnie dla Was uruchomiona została linia telefoniczna, dzięki której otrzymacie wsparcie i pomoc.


Poradnia psychoterapeutyczna czynna:

Poniedziałek 8-20

Wtorek 8-17

Środa 8-20

Czwartek 8-17

Piątek 8-17